Agencja reklamowa JS MultiStudio

Witamy w Agencji Reklamowej JS Multi Studio
Świecie nadruków, fotografii, gadżetów reklamowych i odzieży promocyjnej

Od kilku lat tworzymy szeroką gamę produktów reklamowych oraz rozwiązań marketingowych wspierających promocję biznesu. Specjalizujemy się w produkcji nadruków na koszulkach, bluzach, torbach, kamizelkach, czapkach oraz szerokiej gamie gadżetów reklamowych. 

W Agencji Reklamowej JSMultiStudio.pl nad każdym zleceniem czuwają pozytywnie zakręceni ludzie, z oceanem pomysłów w głowach. To entuzjaści, którzy często idąc pod wiatr wymyślają różne koncepcje. Tworzą niepowtarzalne rozwiązania, które przekształcają wiedzę, wieloletnie doświadczenie oraz Państwa potrzeby w profesjonalny produkt reklamowy.


JS MultiStudio – agencja reklamowa godna uwagi

STUDIO GRAFICZNE - agencja reklamowa JSMultiStudio.plPRACOWNIA GRAFICZNA

W pracowni graficznej jsmultistudio.pl tworzymy niepowtarzalne projekty identyfikacji wizualnej. Starannie dobierając  elementy graficzne łączymy je z logo oraz barwami firmy. Tak aby efekty finalny był spełnieniem Państwa oczekiwań.

Możemy wykonać projekt graficzny logotypu, księgi znaku oraz projekty materiałów poligraficznych, wizytówek, ulotek, notesów, teczek firmowych, katalogów, itp..

To tutaj powstają między innymi oryginalne wzory i grafiki transferów na odzież promocyjną, kubki, kaski oraz czapki z daszkiem. Obrabiamy wykonane zdjęcia z sesji fotograficznych, przygotowujemy skład materiału do druku.

Ceniąc Państwa czas zajmujemy się całym projektem od koncepcji poprzez pracę graficzną, wydruk i pakowanie. Do Państwa trafia koncepcja w postaci gotowego wyrobu.

STUDIO FOTOGRAFICZNE

W studio fotograficznym przygotujemy profesjonalną sesję fotograficzną dla naszych klientów, na zdjęciach wykonanych przez doświadczonych fotografów, pokazujemy też unikalność oraz najdrobniejsze szczegóły produktów.

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem fotograficznym oraz w pełni wyposażonym studiem zdjęciowym. Nasz sprzęt studyjny pozwala na realizację sesji zdjęciowych w dowolnie wybranym przez Państwa miejscu. To czy to będzie wewnątrz budynku czy na powietrzu nie ma dla nas znaczenia.

W studio fotograficzny z przyjemnością wykonujemy sesje reklamowe, fotografie produktowe.  Pomagamy także w budowaniu porftolio przyszłych modelek oraz osób które chciały by posiadać własne zdjęcia wykonane przez profesjonalistów.

PARK MASZYNOWY

Własny park maszynowy to podstawa, aby szybko z zachowaniem wysokiej jakości zaspokoić Państwa potrzeby reklamowe.
Marka JSMultiStudio.pl jest obecna na rynku fotograficznoreklamowym od 2016roku. Przez te kilka lat stale inwestujemy w park maszynowy. Posiadamy coraz więcej maszyn, dzięki którym większa część produkcji realizowana jest we własnym zakresie, a tym samym szybciej trafia do Państwa.

Nieodparty apetyt na rozwój w naszej agencji reklamowej daje szerokie spektrum możliwości znakowania odzieży i gadżetów reklamowych. Bogata baza dostawców odzieży oraz materiałów reklamowych, a także współpraca z licznymi drukarniami pozwala zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów. A dla nas stać się kompleksową wytwórnią fotograficzno reklamową.


JS MultiStudio – agencja reklamowa godna uwagi
ZAPRASZAMY !!!

Zapraszamy do kontaktu